Trabzonspor'a Ndiaye müjdesi

Trabzonspor’un Senegalli oyuncusu Badou Ndiaye, bonservisini elinde bulunduran Stoke şehrinin yerel gazetesi Stoke-en-Trent’e konuştu

Trabzonspor'a Ndiaye müjdesi

Trabzonspor’un Senegalli oyuncusu Badou Ndiaye geleceği hakkında önemli ipuçları verdi. Sakatlığını atlattığını açıklayan Ndiaye, “Türkiye'de çok tutkulu tarafarlar var. Bunu Galatasaray'dayken gördüm. Ancak Trabzonspor'da farklı görünüyor. Burada bizim için ciddi bir itici güç. 

Diğer takımlarda oynarken Akyazı Stadyumu'na geldiğimde hep çok etkilendim. Şimdi taraftarlarla aynı heyecanı yaşıyorum.  Geleceğim hakkında konuşmak için biraz erken. Şimdi bu salgını sonlandırmayı ve futbola geri dönmeyi hayal ediyoruz. 

Kaldığımız yerden devam etmek ve sezonu şampiyon olarak tamamlamak istiyoruz. Tüm ekip yapabileceğimize inanıyor. Bundan sonra ne olacağını bilmiyorum. Tabii ki, kalbimle istiyorum, ama koşullar ne olacak?” dedi.

TRABZONSPOR’A NDIAYE MÜJDESİ
Bu arada Stoke City, Badou Ndiaye’nin Trabzonspor’da kalmasına karar verdi… İngiliz ekibi bordo-mavililer bonservisini almayacak olsa bile yüksek maliyetinden kurtulmak için Ndiaye’nin kiralık anlaşmasının devam etmesi kararını verdi.

İngiliz ekibinin CEO’su Eddy Cordier, “yaşanan belirsizlik yüzünden, şu an için yüksek maliyetli oyuncularla devam etme ihtimalimiz bulunmuyor” açıklamasını yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER