Beklenen oldu! Selçuk artık...

Galatasaray'da dün sürpriz bir şekilde istifa eden Hasan Şaş deprem etkisi yaratmıştı. Teknik patron Fatih Terim'in bu ayrılık sonrasında yeni yardımcıları şimdiden belli oldu

Beklenen oldu! Selçuk artık...

Sarı-kırmızılıların unutulmaz futbolcusu ve Fatih Terim'in yardımcılarından Hasan Şaş, kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla görevinden istifa ettiğini resmen duyurdu.

Şaş yaptığı açıklamada, "Bugünden itibaren çok sevdiğim Galatasaray'dan kendi isteğimle ayrılmış durumdayım,bugüne kadar en kötü günlerimde bana destek veren taraftarımıza teşekkür ederim hoşçakalın..." ifadelerini kullandı."

GALATASARAY İSTİFAYI DOĞRULADI 
Galatasaray Kulübü yaptığı açıklamada istifayı doğruladı ve Hasan Şaş'ın istifasıyla ilgili bir paylaşım yaptı.

"Kulübümüzde, Futbol A Takım Yardımcı Antrenörlüğü görevini yürüten Sayın Hasan Şaş görevinden ayrılmıştır. Kendisine bugüne kadar kulübümüze vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder ve bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz." denildi.

ÜMİT DAVALA DA AYRILACAK! 
Ajansspor'un haberine göre, Galatasaray'da bir süredir ayrılıkları beklenen yardımcı antrenörlerden Hasan Şaş, resmen kulüpten ayrıldığını açıkladı. Ayrılığını açıklaması beklenen bir diğer isimse Ümit Davala.

Teknik direktör Fatih Terim ile yaklaşık 25 yıldır baba-oğul ilişkisi bulunan isimler kariyerlerine farklı bir noktada devam edecekler. Davala'nın da kısa süre içerisinde ayrılığını açıklaması bekleniyor.

Ulusal basına da yansıyan bu ayrılık haberleri üzerine 29 Nisan'da bir açıklama yapan ikinci başkan Abdurrahim Albayrak, "Ayrılık yok" dese de dün itibariyle Hasan Şaş'ın ayrılığı kesinleşmiş oldu.

Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim gelecek sezona yepyeni bir teknik ekiple girecek. 

Hasan Şaş'ın dünkü istifası bu konudaki ilk adım olarak yorumlanırken, Terim'in ekibinde radikal kararlar almaya hazırlandığı öğrenildi. 

SELÇUK İNAN GÖREVE 
Tecrübeli hoca yine eski oyuncularına başvuracak. Albert Riera ve Elmander'i ekibine dahil etmeyi planlayan Terim, Selçuk İnan'ı da yardımcılarından biri yapmayı düşünüyor. 

Böylece uluslararası kabul görecek bir teknik ekip yaratacak olan Terim, aynı zamanda özellikle yabancı futbolcuların performansların yukarı çekmeyi planlıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER