Trabzonspor lehine teşvik ile suçlanan menajer

Menajerler gazetecilere transfer haberi fısıldar… bu genelde iki tarafın da işine gelir. Gazeteci kaynaklı bir haber yapar. Menajer de gazeteci/gazete üzerinden oyuncusunun reklamını yapar. Ancak şimdiye kadar hiç olmayan oldu

Trabzonspor lehine teşvik ile suçlanan menajer

Duayen bir gazeteci açık açık “inandığım bir iki menajerden birisi” diyerek adını da verdiği bir menajer üzerinden Fenerbahçe’nin golcüsünü yorumlattı.

İşi kendi oyuncusunu/teknik direktörünü  pazarlamak olan bir kişinin ağzından Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira’ya eleştiri getirdi.

Pereira’nın yerine hoca arandığı iddialarının boy boy gazetelerde yer aldığı Başkan Ali Koç’un bile “B Planımız olmalı” dediği dönemde Fenerbahçe’nin teknik direktörünü forvet oyuncusu üzerinden bir menajere yorumlattı.

Bu menajer son dönemde Trabzonspor’a Novak, Kucka, Bero, Hubocan, Fenerbahçe’ye Skrtel, Bursaspor’a Dzsuzdzak’ı getirdi. Bordo-mavililer ile yakınlığı ile bilinen bir isim. Novak, Fenerbahçe’ye gittikten sonra o menajerle yollarını ayırdı. Aynı menajer 3 Temmuz sürecinde Trabzonspor lehine teşvik primi girişiminde bulunmakla suçlanmıştı.

Ayrıca verdiği bir röportajda, “1.5 yıl Mamak’ta örgüt üyeliğinden ötürü hapis yattım. Emniyette işkence gördüm” ifadelerini kullanmıştı.

(Fotospor)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER