Mustafa Hacıkerimoğlu taraftarlara ateş püskürdü! "Yazıklar olsun"

Trabzonspor kendi sahasında konuk ettiği Çaykur Rizespor’u 2-1 mağlup etti ve liderliğini sürdürdü

Mustafa Hacıkerimoğlu taraftarlara ateş püskürdü! "Yazıklar olsun"

Trabzonspor’un son dakikalarına 2-1 önde girdiği karşılaşmada bordo mavili tribünlerin bir bölümünden "Rizespor kümeye" sesleri yükselirken, bu tezahüratlar tepki seslerini de beraberinde getirdi. 

"TARAFTARLARA YAZIKLAR OLSUN"

Trabzonlu TFF Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Hacıkerimoğlu, Trabzonspor ile Çaykur Rizespor arasında oynanan karşılaşma sonrası taraftarlara ateş püskürdü. 

İki şehrin kardeş olduğunu belirten Hacıkerimoğlu, "Dostluk bağlarıyla hafta boyunca Trabzonspor ile Çaykur Rizespor arasındaki köprünün oluşması için mücadele ettik. İki takım da saha içerisinde mücadele etti. Karadeniz takımlarının maçlarını kardeş takım gözüyle izlemeyenler Trabzonspor taraftarı değildir. Karşılaşma sonrasında dostumuz, kardeşimiz olan  Çaykur Rizespor kulübü için "Rizespor kümeye" şeklinde tezahürat yapanlar asla Trabzonspor taraftarının ruhunu, karakterini yansıtmıyor. Onlara yazıklar olsun. Kardeşliğe asla sığmayan anlara şahit olduk. Yaşananlar karşısında çok üzüldüm. 

İki şehir arasındaki dostluk bağlarını zedelemeye çalışanlara yazıklar olsun. Bu dostluktan rahatsızlık duyanlara yazıklar olsun. Yapılan tezahüratlara karşı çıkan taraftarlara ise helal olsun. İşte onlar Trabzonspor ruhunu yansıtan gerçekten taraftarlardır. Bu karşılaşma sonrası Trabzonspor taraftarlarının her iki takımı da alkışlamasını beklerim. Saha içerisindeki mücadeleye yakışan buydu. Trabzonspor ile Çaykur Rizespor dosttur ve kardeştir. Bu böyle devam edecektir." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER