Trabzonspor'a Chelsea'den üç kiralık birden

Ampadu, Gallagher, Piazon... Fırtına, Chelsea'nin bu sezon farklı takımlara kiraladığı 3 oyuncuyu gözüne kestirdi. Yardımcı antrenör Eddie Newton, eski öğrencileri için kapsamlı bir rapor hazırladı. Çimşir'in de 3 isme sıcak baktığı ve önümüzdeki günlerde temasların başlayacağı belirtildi

Trabzonspor'a Chelsea'den üç kiralık birden

Bordo-Mavililer gözünü Chelsea'ye dikti...Kadrosunu güçlendirmek için çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, yeni sezon öncesinde bir stoper, bir orta saha ve bir kanat arıyor. 

Bu doğrultuda geniş bir liste hazırlayan Karadeniz ekibi, bonservisleri Chelsea'de bulunan ve daha önce de gündeme gelen Ethan Ampadu, Conor Gallagher ve Lucas Piazon'ın üzerinde duruyor.

3'ü de kiralık...
Ampadu, Leipzig'de, Gallagher, Swansea'da ve Piazon da Rio Ave'de kiralık olarak oynuyor. 3 oyuncu da bir zamanlar, şu anda Hüseyin Çimşir'in yardımcısı olan Eddie Newton'un öğrencileriydi. 

Nijeryalı antrenörün 3 oyuncu için de kapsamlı bir rapor hazırladığı ve Çimşir'e sunduğu öğrenildi. Genç teknik adamın üç isme de sıcak baktığı belirtilirken, önümüzdeki günlerde yıldızlar için paket olarak bir kiralama teklifi yapılması bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER