Fenerbahçe isyan bayrağını çekti!

Fenerbahçe, son zamanlarda yaşanan hakem hataları nedeniyle ayaklandı. Fenerbahçe camiası özellikle haftalardır yapılan hakem hatalarıdan ötürü isyan bayrağını çekti

Fenerbahçe isyan bayrağını çekti!

Sarı-Lacivertli camia, Türkiye Futbol Federasyonu ve Merkez Hakem Kurulu'na isyan bayrağını çekti. Haftalardır yapılan hakem hatalarına dikkat çeken Fenerbahçe, Galatasaray derbisi sonrası sesini yükseltti.

Fanatik'te yer alan habere göre bu konuda uzun süredir sessiz kalan yönetim, kolları sıvadı. Yöneticiler, "Artık bıçak kemiğe dayandı. Ligin ikinci yarısı ile birlikte hakemler Fenerbahçe'yi budamak için sahaya çıkıyor. Onlarla mücadele etmenin zorluğu ortada. Derbide 3 penaltımız verilmedi, rakibe kırmızı çıkmadı" yorumunda bulundu. Sarı-Lacivertli yöneticilerin, önümüzdeki süreçte TFF'ye giderek şikayetlerini dile getirebilecekleri öne sürüldü.

"BENİM DÖNEMİMDE ARTIYOR"
Aykut Kocaman, haftalardır her maçın ardından hakem hatalarına dikkat çekiyor. Kocaman, 0-0 biten Galatasaray derbisinin ardından da konuşmasında hakem Bülent Yıldırım'ı hedef tahtasına oturttu. Deneyimli teknik adam, "Bülent Yıldırım atandığında, bu maçı idare etmeye geleceği hissine kapıldım. 3 net penaltımız verilmedi. Ben bunları dillendirdikçe kötü adam oluyorum. Hakemlerin yaptığının yıllardır hata olduğunu söylemek iyimserlik ve saflıktır. Özellikle benim dönemlerimde hatalar artıyor!" sözleriyle tepkisini dile getirdi.

EĞER BENİMKİ SARIYSA...
Ve soyunma odası... Sarı-Lacivertli futbolcular da karşılaşmanın ardından hakem Bülent Yıldırım'ın kararlarına veryansın etti. Volkan Demirel, "Rakiplerimize çok rahat penaltı verenler gözünün önündeki pozisyonu görmüyor. Bu da bize nasıl yaklaştıklarının göstergesi" dedi. Skrtel, "Ceza sahasında Serdar Aziz suratıma vurdu. Net penaltıydı. Hakem görmesine rağmen devam ettirdi" sözleriyle isyan etti. "Dirar da takım arkadaşına destek çıkarak, Benim elim Serdar'ın yüzüne çarptı, hakem hemen sarı kart verdi. Eğer o sarıysa, Serdar'ın Skrtel'e yaptığı hareket kesin penaltıydı. Hakemler bunları görmezden geliyor" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER