Günün bomba transfer gelişmeleri (07 Ocak 2019)

Menajeri açıkladı! Kucka ayrılacak mı?
Trabzonspor'da takımda kalıp kalmayacağı merak edilen futbolculardan biri olan Juraj Kucka için menajerinden açıklama geldi.

Trabzonspor'da mali açıdan sıkıntılı bir süreç yaşanırken, bir yandan da transferle ilgili gelişmeler yaşanıyor. Milan'a olan borcunu ödeyerek transfer yasağını kaldıran bordo mavili kulüpte, Juraj Kucka'nın geleceği de merak ediliyor.

Trabzonspor'dan ayrılacak mı?
Tecrübeli futbolcunun transferiyle ilgili açıklamalarda bulunan menajeri Karol Csonto, Trabzonspor'un Juraj Kucka'nın ayrılığına izin vermediğini belirterek şunları söyledi:

"Kucka'nın geleceği hakkında karar vereceğiz. Doğru zaman geldiğinde bunu açıklayacağız. Fakat şu andaki en büyük sorun, Trabzonspor'un Kucka'nın ayrılmasına izin vermemesi."

Juraj Kucka kimdir?
Futbola ülkesinde Podbrezova takımında başlayan Juraj Kucka, 2009 yılında Sparta Prag'a oradan da Genoa'ya transfer oldu. İtalyan takımında gösterdiği performansla Milan'ın dikkatini çeken Juraj Kucka, 2017 yılında da 5 milyon euro bonservis bedeli karşılığında Trabzonspor'a transfer oldu. Juraj Kucka, bordo mavili takımda bu sezon 8 lig maçında forma giydi ve 1 asist yaptı.

(Futbol Arena)